Archiwum miesiąca Luty 2014

Końcówka zimy, szykowanie na nowy sezon i pierwsze zdjęcia…

niedziela, 23 Luty 2014

Tegoroczna zima dobiega końca (o ile stan w którym się niedawno znaleźliśmy można nazwać zimą), a zimą jak to zazwyczaj bywa wszystkie leniwe stworzenia zajmują się przede wszystkim piciem ciepłej herbaty i grzaniem kończyn przy dobrej książce. Tym razem było jednak inaczej… Nie dość, że uświadczenie śniegu za oknem graniczyło z cudem to wszelkie wolne chwile w ostatnich tygoniach wypełniają mi szkolenia nowego pracownika.

Igor (bo tak się nazywa mój nowy współpracownik) bardzo szybko się uczy, jednak bardzo dużo śpi podczas powierzonych mu zadań (na ogół czyszczenia i układania sprzętu), a co więcej na okrągło je – średnio co 2-3 godziny… nawet w nocy. Nie przeszkadza nam to na szczęście w pracy :)

Przed chwilą skończyliśmy razem z Igorem naszą pierwszą sesję naczeczeńską w tym roku (Igor wspierał mnie jednak tylko przed monitorem – ale może niebawem weźmie udział i podczas robienia zdjęć ;))

Dorota i Mateusz to nasi bohaterowie tej sesji. Miał być śnieg, zawierucha i lodowisko, ale z przeczyn od nas niezależnych musieliśmy się pogodzić tylko z tym ostatnim… ale sorry taki mamy klimat ;) Kończąc te zaledwie 9 zdjęć z naszego środowego spotkania czuję olbrzymi niedosyt i ze zniecierpliwieniem czekam na ślub, na którym w końcu będę mógł na nowo rozwinąć skrzydła i przuczać Igora tajników obróbki między posiłkami :)

Zapraszam :)